22 Şubat 2013 Cuma

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop Cs4, Cs5, Cs6 indir

adobe photoshop cs4 cs5 cs6 cs7 indir, photoshop cs5 indir

 

Photoshop Nedir?


Adobe Photoshop piksel tabanlı görsel, imaj, resim ve fotoğraf düzenleme, sayısal fotoğraf işleme yazılımı olmakla birlikte azda olsa vektörel işlemlerde ve yazı işleme konusunda da yetenekleri olan bir araçtır. Bu sektördeki pazarı elinde tutuyor olması nedeniyle süphesiz bilgisayar dünyasının en kuvvetli yazılımlarındandır.

Photoshop'u Adobe'un direk olarak desteklediği windows ve mac os işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz gibi Linux tabanlı işletim sistemlerinde Wine yazılımının yardımıyla Photoshop cs4 sürümünu kullanabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=odbvMr7pBMo

 

Photoshop Cs4 Türkçe yama indir
Grafik programlarının piyasalardaki lideri konumunda bulunan ve bu alanda rakipsiz olan Adobe Photoshop CS4 için Türkçe yama programı.

Ayarlamalar paneli, 3D boyama ve kompozisyon, maskeler paneli, genişletilmiş alan derinliği, katmanların otomatik hizalanması, görüntülerin ototmatik karıştırılması, daha güçlü baskı seçenekleri, diğer Adobe yazılımları ile bütünleşme, geliştirilmiş Adobe Photoshop Lightroom iş akışı, 3D nesne ve özelliklerin düzenlenmesi, akızı tuval yönü, daha düzgün kaydırma ve yakınlaştırma, içerik bilinçli ölçeklendirme, gelişmiş film grafikleri düzenleme, ham görüntünün daha iyi işlenmesi, renk düzeltme, dosya görüntüleme seçenekleri, genişleyebilirlik gibi bir çok yenilikçi özelliği ile bu alanda oldukça başarılı bir programdır.

Bu etkileyici programı bu dil eklentisi ile Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Böylece program içeriğine daha haki bir kullanıcı haline gelebilirsiniz.

http://www.indir.com/indiriliyor.php?btn=2&d=adobe-photoshop-cs4-turkce-yama

Photoshop ile hazırlanmış bir uzaymekiği çizimini hızlıca seyredebilirsiniz.
http://vimeo.com/12515449
Diğer çalışmalara göz atmak için http://www.supersilo.com

Adobe Photoshop CS4 indir - link
Photoshop CS5 indir - link
Photoshop CS6 indir - link
Mac için Photoshop CS6 indir - link
Photoshop CS7 versiyonu çıkınca indirme sayfasına ilgili bağ eklenecektir.

Hiç yorum yok: